Hana Táborská - VČELPRO, Mánesova 17, 687 71 Bojkovice, Czech Republic

Včela - zpět na domácí stránku    Hana Táborská VČELPRO Bojkovice - zpět na domácí stránku    Včela - zpět na domácí stránku

Home - zpět na domácí stránku   Informace o firmě   Katalog výrobků   Ceník a objednávka   Kontakt   Reference

Informace o firmě

Jsme výrobci širokého sortimentu svíček z pravého včelího vosku. Svíčky jsou vyrobeny z přírodního materiálu, ekologicky naprosto čistého produktu včely medonosné s viditelnou strukturou stavby včelího díla, a to v mnoha různých provedeních, lišících se délkou hoření a vzhledem. Dekoračně jsou zajímavě řešeny. Svíčka hoří stálým, jasným plamenem, příjemně voní.

Jsme tuzemským výrobcem svíček z pravého včelího vosku a výkup výchozího materiálu přímo od včelařů nám umožňuje stanovit velmi nízké ceny svíček. Včelí vosk vykupujeme převážně od včelařů z okolí Bojkovic, které se nachází v CHKO Bílé Karpaty.

Neustále se snažíme rozšiřovat naši nabídku, abychom uspokojili naše zákazníky co nejširším sortimentem a kvalitou. K výhodám našich stálých obchodních partnerů patří dlouhodobá stabilita cen, vstřícnost při vyřizování objednávek a vzájemné korektní vztahy.

Očekáváme, vážení obchodní přátelé, že pokud s námi navážete obchodní spolupráci, budete spokojeni. Snažíme se vyhovět každému odběrateli. Koupí svíčky z včelího vosku podporujete domácí chov včel a přispíváte tak k udržení kvetoucí krajiny naší vlasti.

Dejte přednost českému výrobku!


Včela - zpět na domácí stránku TOPlist - měření návštěvnosti stránek

Hana Táborská, Miroslav Táborský, Mánesova 17, 687 71   Bojkovice
Tel.: +420 736 202 961    E-mail:     IČ: 461 77 311